Společnost Art elektro s.r.o. působí na českém trhu již 10 let. Za tu dobu se vyvinula v úspěšnou a stabilní firmu. Její předností je nabídka komplexního sortimentu elektroinstalačního zboží v poměrně širokém rozsahu, který umožňuje odběrateli odvézt za jednu návštěvu prakticky vše, co pro běžnou činnost potřebuje. Materiál, který není skladem, se firma snaží, díky operativnosti a propracované logistice, zajistit v co nejkratším termínu. Společnost nabízí odborný kvalifikovaný personál, technické konzultace a komplexní řešení projektů.

Firmu v dubnu 2006 založili pan Petr Fulín a pan Petr Vlasák po třináctiletém působení v prodeji elektroinstalačního materiálu. Za tímto účelem si pronajali prostory v areálu TIBA Beroun, kde po rozsáhlé rekonstrukci vznikl sklad a prodejna o rozloze 600 m2. Cílem bylo vybudovat si postavení na trhu a zákazníkům nabídnout co nejkvalitnější služby. Již od počátku se firma zaměřila nejen na montážní firmy, výrobní závody, ale také na maloobchodní prodej a s úmyslem oslovit i veřejnost a drobné živnostníky tak, aby jejich nákupy byly srovnatelné s aktuální cenou na trhu. Za tímto účelem se část prostor upravila i na prodej svítidel, světelných zdrojů, vypínačů, zásuvek, audio- video- techniku, atd. Na podzim roku 2012 se firma přestěhovala do vlastního objektu v ulici U Archivu 1925 o prodejní ploše 1000m2. Tímto stěhováním se sortiment rozšířil a maloobchodní prodej se začal navyšovat. Prioritou ovšem zůstává udržení letitých vztahů se zákazníky a zároveň poskytování nejvýhodnějších podmínek.

Hlavní výhodou společnosti je komplexnost nabízených služeb, přátelský kolektiv, který je jako jeden ze stavebních pilířů našich úspěchů podílejícího se na rozvoji naší firmy.

Na jaře 2016 firma se svými zákazníky oslavila 10 leté výročí své činnosti na trhu.

Naše cíle

Prohloubení a hlavně zkvalitnění spolupráce s našimi stávajícími zákazníky.

Kvalitními službami a širokou nabídkou materiálů oslovit i nové zájemce v oboru.

V dohodnutých termínech a cenách dodávat materiály režimu dle přání zákazníka.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Předmětem těchto obchodních podmínek je stanovení podmínek, za kterých se uskutečňuje prodej zboží společnosti ART elektro spol. s r.o. (IČ: 26423332, DIČ: CZ26423332) se sídlem U Archivu 1925, 266 01 Beroun, společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 81103 (dále jen prodávající), koncovým zákazníkům (déle jen kupující). Právní vztahy, které nejsou upraveny těmito Obchodními podmínkami, ani individuální smlouvou, se řídí zákonem č. 513/1991 Sb. Obchodního zákoníku a souvisejícími předpisy.